Spor Fizyoterapistleri Derneği
ÜYELERİMİZ
Bu sayfayı paylaş

Dernek Kurucuları (6 KASIM 1999)

  • Prof. Dr. Nevin Ergun
  • Doç.Dr. Gül Baltacı
  • Uz.Fzt. Volga Bayrakcı
  • Fzt. Nilüfer Kablan
  • Fzt. Murat Menderes Çağlar
  • Fzt. Abdurrahman Evin
  • Fzt.Aşkın Dede

 

 

Yönetim Kurulu (21 EKİM 2018 Genel Kurul Toplantısı ile)

Başkan

Prof.Dr.Nevin ERGUN
Sanko Universitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü
27000 Gaziantep
Tel:
Fax:312-4480345
e-mail: nevinergun53@gmail.com

II. Başkan

YRD.DOÇ.DR. SERKAN USGU

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültsi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Gaziantep

serkanusgu@yahoo.com

 

Genel sekreter

Prof.Dr. Gül BALTACI
Özel Ankara Güven Hastanesi Paris Cad No.58
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölüm Koordinatörü
06550 Kavaklıdere- Ankara
Tel:312-4572435
e-mail: gul@sporfzt.org

Sayman

Seda ULUŞAHİN

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU

ANKARA

sedabicici@gmail.com 

 

 Üye

GÜLŞAH BAŞANDAÇ

PT ACADEMY 

İstanbul

gulsahbasandac@gmail.com

 

GÖRKEM DİZDAR

Smyrna Dance and Movemet Studio

İzmir

gorkemdizdar@gmail.com

 

BURAK ULUSOY

Çankırı Karatekin Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Çankırı

fztburakulusoy@gmail.com

 

ASİL YÖNETİM KURULU

Nevin Ergun

Yaşar Gül Baltacı

Gülşah Başandaç

Serkan Usgu

Seda Uluşahin

Burak Ulusoy

Görkem Dizdar

 

YEDEK YÖNETİM KURULU

Nihan Özünlü Pekyavaş

Aydan Aytar

Umut Ziya Koçak

Seher Özyürek

Gülcan Harput

Bünyamin Haksever

Elif Turgut

 

DENETLEME KURULU

İnci Yüksel

Kezban Bayramlar

Levent Dolunay

YEDEK DENETLEME KURULU

Murat Menderes Çağlar

Murat Şahinoğlu

Erdem Yörükoğlu

 

 

EĞİTİM KOMİSYONU  

  1. DOÇ.DR. AYDAN AYTAR
  2. DOÇ.DR. GÜLCAN HARPUT
  3. UZ.FZT.MESUT SELAMİ
  4. UZ.FZT. ERDEM YÖRÜKOĞLU

HİZMET İÇİ EĞİTİM VE MESLEKİ GELİŞİM KOMİSYONU

  1. DOÇ.DR.ELİF TURGUT
  2. YRD.DOÇ.DR.BÜNYAMİN HAKSEVER
  3. YRD.DOÇ.DR.TUĞÇE KALAYCIOĞLU
  4. UZ.FZT. AYÇA UYAN

 

BASIN VE SOSYAL İŞLER KOMİSYONU 

  1. DOÇ.DR. SEHER ÖZYÜREK
  2. UZ.FZT. BURAK ULUSOY

GENÇLİK KOMİSYONU

  1. DOÇ.DR. NİHAN ÖZÜNLÜ PEKYAVAŞ
  2. DR. FZT. UMUT ZİYA KOÇAK
  3. FZT. ATAHAN ERCAN

 

GENÇLİK KOMİSYONU 2018-2019 YÖNETİM KURULU

  1. MUHAMMED ALTUNBAŞ   Hacettepe Üniversitesi
  2. GAMZE AKÇA Acıbadem Üniversitesi
  3. YETER ALTINBAŞ Hasan Kalyoncu Üniversitesi
  4. GİZEM ERGÜL Başkent Üniversitesi
  5. GÜLBAHAR SAYILIR Hacettepe Üniversitesi
  6. BURAK YILDIRIM Sanko Üniversitesi
  7. FIRAT ÖZKAN Esenyurt Üniversitesi
  8. EZGİ TÜRKCAN Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
  9. BİRGÜL DINGIRDAN Hacettepe Üniversitesi
  10. ESRANUR TEMUR Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

 

10 EKİM 2018 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile son Üyelerimiz

 

ÜYE NO Üye Ad-Soyad E-mail
1 Yaşar Gül Baltacı ybaltaci@hacettepe.edu.tr
gul@sporfzt.org, gul.baltaci@guven.com.tr
ygul.baltaci@gmail.com
2 Nevin Ergun nevinergun53@gmail.com
4 Murat Menderes Çağlar muratmenderes@yahoo.com
5 Aşkın Dede askindede@gmail.com
7 Volga Bayrakçı Tunay volgamel@yahoo.com
12 Deniz Özay ptdeniz@yahoo.com
15 Recep Levent Dolunay leventdolunay@yahoo.co.uk
16 Zübeyir Sarı fztzubeyir@yahoo.com
18 Murat Şahinoğlu fztmsahinoglu@gmail.com
19 Mesut Selami ptmesut@yahoo.com
23 Orhan Şakir orhan.sakir@mynet.com
24 Ayşenur (Beşler) Tuncer tuncer.aysenur@gmail.com
30 İrem Düzgün iremduzgun@yahoo.com
33 Kader Özlem Çatalbaş info@rehabilitasyon.com
info@egeformrehabilitasyon.com
38 Can Arslan canarslan@mynet.com
40 Necmiye Ün Yıldırım necmiyeu@yahoo.com
43 Dilek Ünsal asdunsal@yahoo.com
44 Ali Serkan Ünsal asdunsal@yahoo.com
46 Kezban Yiğiter Bayramlar kezbanyigiter@yahoo.com
47 Fatma Ünver Koçak fatmakunver@hotmail.com
54 Elif Şaziye Özkaleli fonksiyonreh@yahoo.com
59 Cem Türkel cemturkel@hotmail.com
60 Nusret Karaca nusretkaraca@yahoo.com
61 Deniz Alkan İnanoğlu denizfzt@yahoo.com.tr
65 Umut Şahin fzt.umut@gmail.com
68 Erdem Yörükoğlu erdemyorukoglu@yahoo.com
71 Ümmühan Aslan Baş umbaslan@yahoo.com
73 İlbilge Cebeci ptilbilge@hotmail.com
87 Yusuf Tiryaki fztyusuf35@hotmail.com
fztyusuf352000@yahoo.com
89 İokim İpseftel makixx@hotmail.com
90 Ferhat Boz fzt3106@gmail.com
91 Dilber Karagözoğlu Coşkunsu dkaragozoglu@yahoo.com
dilbercoskunsu@gmail.com
95 M. Rahmi Alpözgen mralpozgen@hotmail.com
101 Banu Özel Üstün ozel_banu@hotmail.com
102 Gül Deniz Yılmaz guldenizy@yahoo.com
103 Tarık Çetin tarcet76@hotmail.com
104 Derya Özer Kaya deryaozer2000@yahoo.com
105 Nevin Aysel Atalay Güzel natalay@gazi.edu.tr
107 Serkan Usgu serkanusgu@yahoo.com
108 Hayri Baran Yosmaoğlu baran79@gmail.com 
113 Özlem Peksayılır o_say@yahoo.co.uk
116 Bilsen Sirmen bsirmen@gmail.com
119 Gamze Şenbursa gamzesenbursa@yahoo.com
123 Nermin Kızıltepe fztnermin@hotmail.com
126 Adem Çalı ademcali@yahoo.com
134 Seher Arslan fzt.seher_arslan@yahoo.com
144 Mustafa Yakut yakutmustafa@yahoo.com
145 Mustafa Alper Tura alpertura99@hotmail.com
147 Nuriye Özengin ozenginnuriye@yahoo.com
152 Sibel Karaca ritimsenkop@yhaoo.com
ptsk@hotmail.com
153 İlhan Er ilhan.er@hotmail.com
155 Dursun Işık oncuftr@yahoo.com
9 Bahar Anafaroğlu anafaroglub@yahoo.com
167 Sevgi Sevi Subaşı sevgi.subasi@deu.edu.tr
168 Nihal Gelecek ngelecek71@gmail.com
172 İnci Yüksel iyuksel@hacettepe.edu.tr
175 Fadim Karadumansingil fadimk@yahoo.com
177 Sevgin Sözen sevgins@mynet.com
86 Mürvet Seber murvetseber@hotmail.com
74 Rafet Irmak rafetirmak@gmail.com
13 Nihan Özünlü Pekyavaş  nihan_2002@hotmail.com
22 Özge Ece Nohutlu Günaydın nohutluece@hotmail.com
nohutluece@yahoo.com.tr
183 Gül Öznur (Başarı) Karabıçak guloznur@gmail.com
186 Seher Özyürek seherozyurek@gmail.com
seher.ozyurek@deu.edu.tr
188 Pınar (Balcı) Başbuğ pinarblci@yahoo.com
201 Mustafa Bozkurt mustafa.bozkurt@yahoo.com
204 Ayşe Uzun fzt_ayse@yahoo.com
205 Gökhan Koçak gokhankocak54@yahoo.com
206 Gökmen Yapalı gyapali@yahoo.com
207 Cumhur Erol cumhurerol@yahoo.com
11 Nursen Özdemir İlçin fztnursen@hotmail.com
208 Mustafa Korkmaz mustkorkmaz75@hotmail.com
48 Serkan Uzlaşır fztserkanuzlasir@yahoo.com
211 Feryal Subaşı feryalsubasi@gmail.com
feryalsubasi@superonline.com
213 Aydan Aytar aytara@baskent.edu.tr
214 Özlem Karakaş fztozlems@hotmail.com
216 Mitat Koz Mitat.koz@ankara.edu.tr
217 Kıvanç Tığlı kıvanctigli@hotmail.com
218 Görkem Dizdar gorkemdizdar@gmail.com
219 Zeliha Gamze Gürleyik gamze8980@mynet.com
220 Caneser Uzun caneserela@hotmail.com
221 Nurper Zengin Perek nurperek@hotmail.com
222 Özgür Taka fzt_ozgurtaka@hotmail.com
223 Seda (Biçici) Uluşahin sedabicici@gmail.com
224 Nihan (Karataş) Kafa fztnihankafa@gmail.com
225 Günseli Usgu gunseliguder@hotmail.com
226 Hanife Alkan hanifealkan@gmail.com
227 Mehmet Akman akmanmeh@hotmail.com
228 Cengiz Han siyahvegri@hotmail.com
siyahvegri@gmail.com
229 Hasan Yücel Öncül hasan_fizyoterapi@hotmail.com
230 Ayça Uyan uyanayca@gmail.com
231 Elif (Çamcı) Turgut elif.turgut.pt@gmail.com
elifcamci@gmail.com
232 Tuğçe Kalaycıoğlu tugce_klyc@hotmail.com
233 Gülcan (Aktaş) Harput aktasgulcan@yahoo.com
gulcanharput@gmail.com
234 Özge Çınar Medeni ozgecinar@gmail.com
235 Ata Özgür Ercan ataercan@gmail.com
236 Ümit Murat Kırca muratumitkirca@hotmail.com
237 Nazif Ekin Akalan ekinakalan@yahoo.com
238 Fatih Aydın fatihaydin24@hotmail.com
239 Emrah Korkmaz pt.korkmaz@yahoo.com
240 Meral Akbay mrlkby@hotmail.com
241 Birol Yıldırım birolster@gmail.com
242 Burak Ulusoy burakulusoy1987@hotmail.com
243 Bünyamin Haksever yasbun@hotmail.com
244 Seda Yıldız sedayildiz11@gmail.com
245 Yüksel Erdoğan yukselerdogan06@hotmail.com
246 Murat Ali Çınar muratalicinar@gmail.com
247 Tolga Türker dalga.tolga@hotmail.com
248 Gülşah Başandaç gulsahbasandac@gmail.com
249 Anıl Özüdoğru fztanil@yahoo.com.tr
250 Şeyda Toprak Çelenay sydtoprak@hotmail.com
251 Mustafa Ünlü musty1547@gmail.com
252 Fikret Aras fikret-aras@yahoo.com
253 Gökhan Yağız gkhanyagz01@hotmail.com
254 Emre Şengil emre_sengil@hotmail.com
255 Ali İmran Yalçın fzt.aliyalcin@gmail.com
256 Musa Gerek musagerek@windowslive.com
258 Murat Fatih Koçyiğit mmuratfatih@gmail.com
259 Barış Doğan baris-dogan@windowslive.com
260 Elif Uzun elif2288@gmail.com
261 Haşim Ay ayhasim@gmail.com
262 Zeynep (Hazar) Kanık fztzeynep06@hotmail.com
263 Damla (Tok) Deniz damlatk@gmail.com
264 Abdullah Bağlı abdullahbagli@gmail.com
265 Hasan Erkan Kılınç erkankilinc86@hotmail.com
266 Tuğba Durdubaş r.tugba@hotmail.com
267 Tuğrul Kılınç tugrukistan@gmail.com
268 Eren Yıldırım ernyldrm@hotmail.com
269 Asker İlker Ay fzt_ilker@hotmail.com
270 Muhammed Fatih Kavak Fatihkavak152@hotmail.com
271 Arda Kayadibi kayadibi.arda@gmail.com
272 Onur Aydoğdu fztonuraydogdu@hotmail.com
273 Ayşe Ceren Yıldız cerenyildiz5@gmail.com
274 Eda Marmara eda-marmara@windowslive.com
275 Burak Koca burak.koca@galatasaray.org
276 Abdülhamit Tayfur abdulhamittayfur@gmail.com
277 Ceyda Sofuoğlu ceyda_sofuoglu@hotmail.com
278 Umut Ziya Koçak umut_z_kocak@hotmail.com
279 Murat Tomruk fztmurattomruk@gmail.com
280 Diclenur Tamer diclenurtamer@gmail.com
281 Nurcihan Ekici nurcihanekici@gmail.com
282 Asuman Saltan fzt_asuman@yahoo.com.tr
283 Gökhan Toy gokhantoy_19@hotmail.com
284 Aynur Otağ otagaynur@gmail.com
285 Leyla Sümeyye Eraslan tacina_87@hotmail.com
286 Taha İbrahim Yıldız yldztahaibrahim@gmail.com
287 Dilara Kara dilaradonder@gmail.com
288 Berkiye Kırmızıgil berkiyekirmizigil@yahoo.com
289 Ayça Yağcıoğlu aycayagcioglu92@gmail.com
290 Hatice Hamide Özuğuz ozuguzhamide@gmail.com
291 Serdar Demirci fztserdar@hotmail.com
292 Caner Yılmaz uzm.fzt.caneryilmaz@gmail.com
293 Mahmut Çalık mahmutcalik1987@gmail.com
294 Damla Gülpınar  damlagulpinar@gmail.com
295 Sultan Adıgüzel  sultanadiguzel@gmail.com
296 Semih Küçükceylan  fzt.semih.90@gmail.com
297 Ceyda Sevinç  ceydasarial@gmail.com
298 Bayram Rodoplu bayrodoplu@gmail.com
299 Gürkan KAYIHAN gkayihan@yahoo.com
300 İbrahim Hakan Koydemir hkoydemir@gmail.com
301 Murat Emirzeoğlu muratemirzeoglu@gmail.com
302 Berkan Cem Açar  brkncmacr@gmail.com
303 Yavuz Sultan Selin Kavrık yskavrik@gmail.com
304 Sabina Sobitova sabina.sobitova@gmail.com
305 Ceren Bolat fztcerenbolatt@gmail.com
306 Hande Güney Deniz hande.guney@hacettepe.edu.tr
307 Tuğçe Şener pt.tugche.shener@gmail.com
308 Ali Menoğlu alimenoglu@gmail.com
309 Osman Vaiz osman_vaiz@yahoo.com
310 Nilüfer Kılıç  niluferrklc@gmail.com
311 İbrahim Safi Hırlak  safi.hirlak@hotmail.com
312 Mustafa Öncü fztmoncu@gmail.com
313 Aslı Aksel  akselasli@gmail.com
314 Burak Subaşı buraksubasi17@gmail.com
315 Şeyda Elif Şener seydaelifsener@gmail.com
316 Şeyma Öztürk seymaozturk566@gmail.com
317 Bayşen Zehra Karacaoğlu baysenkaracaogluuu@gmail.com
318 Elif Hasırcı elifhasirci95@hotmail.com
319 Oğuzhan Şimşek oguzhansim@gmail.com
320 Damla Arslan damlaarslan93@gmail.com
321 Yusuf Cerit yusufcerit3@gmail.com
322 Muhammed Murat Göçerler mmgocerlerfzt@gmail.com
323 Berkay Güzel  berkay.guzel @live acibadem.edu.tr
324 Sercan Yıllı sercanyilli@gmail.com
325 Seyyedeh Sahra Karimi sahrakarimi1994@gmail.com
326 Abdullah Samet Er asamett.er@gmail.com
327 Seyan Aylanç  seyancelebi@gmail.com
328 Mustafa Oruççiftçi mustafaorucciftci@gmail.com
329 Sevtap Günay Uçurum sevtapgunayıtfd@gmail.com
330 Ezgi Bulut ezgibulut46@gmail.com
331 Tuğçe Candan tugcecandann@gmail.com
332 Çakıl Egenaz Kabul c.egenazkabul@gmail.com
333 Nahide Koçer nahidekocer@gmail.com
334 İrem AKINCI iremaknci@gmail.com
335

Atahan ERCAN 

fztatahanercan@hotmail.com


 



Twitter Facebook
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2010 Spor Fizyoterapistleri Derneği
Web Tasarım