Spor Fizyoterapistleri Derneği
ÜYELERİMİZ
Bu sayfayı paylaş

 

Dernek Kurucuları (6 KASIM 1999)

  • Prof. Dr. Nevin Ergun
  • Doç.Dr. Gül Baltacı
  • Uz.Fzt. Volga Bayrakçı
  • Fzt. Nilüfer Kablan
  • Fzt. Murat Menderes Çağlar
  • Fzt. Abdurrahman Evin
  • Fzt.Aşkın Dede

Yönetim Kurulu (8 KASIM 2016 Genel Kurul Toplantısı ile)

Başkan

 Prof.Dr.Nevin ERGUN
Sanko Universitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü
27000 Gaziantep
Tel:
Fax:312-4480345
e-mail: nevinergun53@gmail.com

II. Başkan

Prof.Dr. Volga BAYRAKÇI TUNAY
Hacettepe Universitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü
06100 Ankara
Tel:312-305 2525
Fax:312- 3243847
e-mail: volgamel@yahoo.com

Genel sekreter

Prof.Dr. Gül BALTACI
Özel Ankara Güven Hastanesi Paris Cad No.58
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölüm Koordinatörü
06550 Kavaklıdere- Ankara
Tel:312-4572435
e-mail: gul@sporfzt.org

Sayman

Doç.Dr. Derya ÖZER

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi          

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü,

Çiğli Ana Yerleşke- İZMİR
e-mail: deryaozer2000@yahoo.com

 Üye

Doç.Dr. Hayri Baran Yosmaoğlu

Başkent Üniversitesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

06810 Ankara

hayribaran@baskent.edu.tr

12 EYLÜL 2018 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile son Üyelerimiz

ÜYE NO

Üye Ad-Soyad

E-mail

1

Yaşar Gül Baltacı

ybaltaci@hacettepe.edu.tr
gul@sporfzt.org, gul.baltaci@guven.com.tr
ygul.baltaci@gmail.com

2

Nevin Ergun

nevinergun53@gmail.com

4

Murat Menderes Çağlar

muratmenderes@yahoo.com

5

Aşkın Dede

askindede@gmail.com

7

Volga Bayrakçı Tunay

volgamel@yahoo.com

12

Deniz Özay

ptdeniz@yahoo.com

15

Recep Levent Dolunay

leventdolunay@yahoo.co.uk

16

Zübeyir Sarı

fztzubeyir@yahoo.com

18

Murat Şahinoğlu

fztmsahinoglu@gmail.com

19

Mesut Selami

ptmesut@yahoo.com

23

Orhan Şakir

orhan.sakir@mynet.com

24

Ayşenur (Beşler) Tuncer

tuncer.aysenur@gmail.com

30

İrem Düzgün

iremduzgun@yahoo.com

33

Kader Özlem Çatalbaş

info@rehabilitasyon.com
info@egeformrehabilitasyon.com

38

Can Arslan

canarslan@mynet.com

40

Necmiye Ün Yıldırım

necmiyeu@yahoo.com

43

Dilek Ünsal

asdunsal@yahoo.com

44

Ali Serkan Ünsal

asdunsal@yahoo.com

46

Kezban Yiğiter Bayramlar

kezbanyigiter@yahoo.com

47

Fatma Ünver Koçak

fatmakunver@hotmail.com

54

Elif Şaziye Özkaleli

fonksiyonreh@yahoo.com

59

Cem Türkel

cemturkel@hotmail.com

60

Nusret Karaca

nusretkaraca@yahoo.com

61

Deniz Alkan İnanoğlu

denizfzt@yahoo.com.tr

65

Umut Şahin

fzt.umut@gmail.com

68

Erdem Yörükoğlu

erdemyorukoglu@yahoo.com

71

Ümmühan Aslan Baş

umbaslan@yahoo.com

73

İlbilge Cebeci

ptilbilge@hotmail.com

87

Yusuf Tiryaki

fztyusuf35@hotmail.com
fztyusuf352000@yahoo.com

89

İokim İpseftel

makixx@hotmail.com

90

Ferhat Boz

fzt3106@gmail.com

91

Dilber Karagözoğlu Coşkunsu

dkaragozoglu@yahoo.com
dilbercoskunsu@gmail.com

95

M. Rahmi Alpözgen

mralpozgen@hotmail.com

101

Banu Özel Üstün

ozel_banu@hotmail.com

102

Gül Deniz Yılmaz

guldenizy@yahoo.com

103

Tarık Çetin

tarcet76@hotmail.com

104

Derya Özer Kaya

deryaozer2000@yahoo.com

105

Nevin Aysel Atalay Güzel

natalay@gazi.edu.tr

107

Serkan Usgu

serkanusgu@yahoo.com

108

Hayri Baran Yosmaoğlu

baran79@gmail.com

113

Özlem Peksayılır

o_say@yahoo.co.uk

116

Bilsen Sirmen

bsirmen@gmail.com

119

Gamze Şenbursa

gamzesenbursa@yahoo.com

123

Nermin Kızıltepe

fztnermin@hotmail.com

126

Adem Çalı

ademcali@yahoo.com

134

Seher Arslan

fzt.seher_arslan@yahoo.com

144

Mustafa Yakut

yakutmustafa@yahoo.com

145

Mustafa Alper Tura

alpertura99@hotmail.com

147

Nuriye Özengin

ozenginnuriye@yahoo.com

152

Sibel Karaca

ritimsenkop@yhaoo.com
ptsk@hotmail.com

153

İlhan Er

ilhan.er@hotmail.com

155

Dursun Işık

oncuftr@yahoo.com

9

Bahar Anafaroğlu

anafaroglub@yahoo.com

167

Sevgi Sevi Subaşı

sevgi.subasi@deu.edu.tr

168

Nihal Gelecek

ngelecek71@gmail.com

172

İnci Yüksel

iyuksel@hacettepe.edu.tr

175

Fadim Karadumansingil

fadimk@yahoo.com

177

Sevgin Sözen

sevgins@mynet.com

86

Mürvet Seber

murvetseber@hotmail.com

74

Rafet Irmak

rafetirmak@gmail.com

13

Nihan Özünlü Pekyavaş

nihan_2002@hotmail.com

22

Özge Ece Nohutlu Günaydın

nohutluece@hotmail.com
nohutluece@yahoo.com.tr

183

Gül Öznur (Başarı) Karabıçak

guloznur@gmail.com

186

Seher Özyürek

seherozyurek@gmail.com
seher.ozyurek@deu.edu.tr

188

Pınar (Balcı) Başbuğ

pinarblci@yahoo.com

201

Mustafa Bozkurt

mustafa.bozkurt@yahoo.com

204

Ayşe Uzun

fzt_ayse@yahoo.com

205

Gökhan Koçak

gokhankocak54@yahoo.com

206

Gökmen Yapalı

gyapali@yahoo.com

207

Cumhur Erol

cumhurerol@yahoo.com

11

Nursen Özdemir İlçin

fztnursen@hotmail.com

208

Mustafa Korkmaz

mustkorkmaz75@hotmail.com

48

Serkan Uzlaşır

fztserkanuzlasir@yahoo.com

211

Feryal Subaşı

feryalsubasi@gmail.com
feryalsubasi@superonline.com

213

Aydan Aytar

aytara@baskent.edu.tr

214

Özlem Karakaş

fztozlems@hotmail.com

216

Mitat Koz

Mitat.koz@ankara.edu.tr

217

Kıvanç Tığlı

kıvanctigli@hotmail.com

218

Görkem Dizdar

gorkemdizdar@gmail.com

219

Zeliha Gamze Gürleyik

gamze8980@mynet.com

220

Caneser Uzun

caneserela@hotmail.com

221

Nurper Zengin Perek

nurperek@hotmail.com

222

Özgür Taka

fzt_ozgurtaka@hotmail.com

223

Seda (Biçici) Uluşahin

sedabicici@gmail.com

224

Nihan (Karataş) Kafa

fztnihankafa@gmail.com

225

Günseli Usgu

gunseliguder@hotmail.com

226

Hanife Alkan

hanifealkan@gmail.com

227

Mehmet Akman

akmanmeh@hotmail.com

228

Cengiz Han

siyahvegri@hotmail.com
siyahvegri@gmail.com

229

Hasan Yücel Öncül

hasan_fizyoterapi@hotmail.com

230

Ayça Uyan

uyanayca@gmail.com

231

Elif (Çamcı) Turgut

elif.turgut.pt@gmail.com
elifcamci@gmail.com

232

Tuğçe Kalaycıoğlu

tugce_klyc@hotmail.com

233

Gülcan (Aktaş) Harput

aktasgulcan@yahoo.com
gulcanharput@gmail.com

234

Özge Çınar Medeni

ozgecinar@gmail.com

235

Ata Özgür Ercan

ataercan@gmail.com

236

Ümit Murat Kırca

muratumitkirca@hotmail.com

237

Nazif Ekin Akalan

ekinakalan@yahoo.com

238

Fatih Aydın

fatihaydin24@hotmail.com

239

Emrah Korkmaz

pt.korkmaz@yahoo.com

240

Meral Akbay

mrlkby@hotmail.com

241

Birol Yıldırım

birolster@gmail.com

242

Burak Ulusoy

burakulusoy1987@hotmail.com

243

Bünyamin Haksever

yasbun@hotmail.com

244

Seda Yıldız

sedayildiz11@gmail.com

245

Yüksel Erdoğan

yukselerdogan06@hotmail.com

246

Murat Ali Çınar

muratalicinar@gmail.com

247

Tolga Türker

dalga.tolga@hotmail.com

248

Gülşah Başandaç

gulsahbasandac@gmail.com

249

Anıl Özüdoğru

fztanil@yahoo.com.tr

250

Şeyda Toprak Çelenay

sydtoprak@hotmail.com

251

Mustafa Ünlü

musty1547@gmail.com

252

Fikret Aras

fikret-aras@yahoo.com

253

Gökhan Yağız

gkhanyagz01@hotmail.com

254

Emre Şengil

emre_sengil@hotmail.com

255

Ali İmran Yalçın

fzt.aliyalcin@gmail.com

256

Musa Gerek

musagerek@windowslive.com

258

Murat Fatih Koçyiğit

mmuratfatih@gmail.com

259

Barış Doğan

baris-dogan@windowslive.com

260

Elif Uzun

elif2288@gmail.com

261

Haşim Ay

ayhasim@gmail.com

262

Zeynep (Hazar) Kanık

fztzeynep06@hotmail.com

263

Damla (Tok) Deniz

damlatk@gmail.com

264

Abdullah Bağlı

abdullahbagli@gmail.com

265

Hasan Erkan Kılınç

erkankilinc86@hotmail.com

266

Tuğba Durdubaş

r.tugba@hotmail.com

267

Tuğrul Kılınç

tugrukistan@gmail.com

268

Eren Yıldırım

ernyldrm@hotmail.com

269

Asker İlker Ay

fzt_ilker@hotmail.com

270

Muhammed Fatih Kavak

Fatihkavak152@hotmail.com

271

Arda Kayadibi

kayadibi.arda@gmail.com

272

Onur Aydoğdu

fztonuraydogdu@hotmail.com

273

Ayşe Ceren Yıldız

cerenyildiz5@gmail.com

274

Eda Marmara

eda-marmara@windowslive.com

275

Burak Koca

burak.koca@galatasaray.org

276

Abdülhamit Tayfur

abdulhamittayfur@gmail.com

277

Ceyda Sofuoğlu

ceyda_sofuoglu@hotmail.com

278

Umut Ziya Koçak

umut_z_kocak@hotmail.com

279

Murat Tomruk

fztmurattomruk@gmail.com

280

Diclenur Tamer

diclenurtamer@gmail.com

281

Nurcihan Ekici

nurcihanekici@gmail.com

282

Asuman Saltan

fzt_asuman@yahoo.com.tr

283

Gökhan Toy

gokhantoy_19@hotmail.com

284

Aynur Otağ

otagaynur@gmail.com

285

Leyla Sümeyye Eraslan

tacina_87@hotmail.com

286

Taha İbrahim Yıldız

yldztahaibrahim@gmail.com

287

Dilara Kara

dilaradonder@gmail.com

288

Berkiye Kırmızıgil

berkiyekirmizigil@yahoo.com

289

Ayça Yağcıoğlu

aycayagcioglu92@gmail.com

290

Hatice Hamide Özuğuz

ozuguzhamide@gmail.com

291

Serdar Demirci

fztserdar@hotmail.com

292

Caner Yılmaz

uzm.fzt.caneryilmaz@gmail.com

293

Mahmut Çalık

mahmutcalik1987@gmail.com

294

Damla Gülpınar

damlagulpinar@gmail.com

295

Sultan Adıgüzel

sultanadiguzel@gmail.com

296

Semih Küçükceylan

fzt.semih.90@gmail.com

297

Ceyda Sevinç

ceydasarial@gmail.com

298

Bayram Rodoplu

bayrodoplu@gmail.com

299

Gürkan KAYIHAN

gkayihan@yahoo.com

300

İbrahim Hakan Koydemir

hkoydemir@gmail.com

301

Murat Emirzeoğlu

muratemirzeoglu@gmail.com

302

Berkan Cem Açar

brkncmacr@gmail.com

303

Yavuz Sultan Selin Kavrık

yskavrik@gmail.com

304

Sabina Sobitova

sabina.sobitova@gmail.com

305

Ceren Bolat

fztcerenbolatt@gmail.com

306

Hande Güney Deniz

hande.guney@hacettepe.edu.tr

307

Tuğçe Şener

pt.tugche.shener@gmail.com

308

Ali Menoğlu

alimenoglu@gmail.com

309

Osman Vaiz

osman_vaiz@yahoo.com

310

Nilüfer Kılıç

niluferrklc@gmail.com

311

İbrahim Safi Hırlak

safi.hirlak@hotmail.com

312

Mustafa Öncü

fztmoncu@gmail.com

313

Aslı Aksel

akselasli@gmail.com

314

Burak Subaşı

buraksubasi17@gmail.com

315

Şeyda Elif Şener

seydaelifsener@gmail.com

316

Şeyma Öztürk

seymaozturk566@gmail.com

317

Bayşen Zehra Karacaoğlu

baysenkaracaogluuu@gmail.com

318

Elif Hasırcı

elifhasirci95@hotmail.com

319

Oğuzhan Şimşek

oguzhansim@gmail.com

320

Damla Arslan

damlaarslan93@gmail.com

321

Yusuf Cerit

yusufcerit3@gmail.com

322

Muhammed Murat Göcerler

mmgocerlerfzt@gmail.com

323

Berkay Güzel

berkay.guzel@live.acibadem.edu.tr

324

Sercan Yıllı

sercanyilli@gmail.com

325

Seyyedeh Sahra Karimi

sahrakarimi1994@gmail.com

326

Abdullah Samet Er

asamett.er@gmail.com

327

Seyan Aylanç

seyancelebi@gmail.com

 


Twitter Facebook
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2010 Spor Fizyoterapistleri Derneği
Web Tasarım